Kvalita

“Kvalita znamená robiť veci poctivo aj keď sa nikto nedíva.”

Zaručená čerstvosť.
Uvedomujeme si, aké je dôležité, aby prírodné produkty boli čerstvé. Čerstvé ingrediencie si
zachovajú viac zo svojich základných výživných látok a blahodarných zložiek, ktoré pri dlhodobom používaní prinášajú nadšencom zdravej životosprávy možnosť získať z produktov čo najviac.
Naša záruka čerstvosti má jednoduchý zmysel – poskytnúť Vám produkty, ktoré sú rovnako čerstvé ako v deň, keď sme ich vyrobili. Využívame pri tom niektoré z najpokrokovejších postupov; patria medzi ne absorbenty kyslíka Ageless®, preplachovanie dusíkom a presný dátum, dokedy je produkt najlepšie použiť. Konečným výsledkom sú čerstvé produkty, ktorým môžete dôverovať.

Ingrediencie opatrené ochrannou známkou.
V mnohých prípadoch je spoločnosť NOW schopná poskytnúť exkluzívne produkty a ingrediencie a označiť tieto produkty názvami registrovaných ochranných známok. Pre každý z týchto produktov je spoločnosť NOW autorizovaným distribútorom. Registrovaná ochranná známka je vašou zárukou, že daná ingrediencia je správne vyrobená a označená. V mnohých prípadoch vlastník ochrannej známky nezávisle otestuje naše konečné produkty, aby overil, či naša kvalita spĺňa jeho požiadavky. Dobrovoľné overovenia treťou stranou je ďalším spôsobom ako spoločnosť NOW Foods poskytuje zabezpečenie kvality a identity našich produktov.

Vysoká kvalita surovín.
Keď vyberáme ingrediencie na výrobu našich ocenených produktov, vyhodnocujeme históriu každého obchodníka, výkon v odbore, iniciatívy na zabezpečenie kvality, referencie, technológie a ešte oveľa
viac. Ingrediencie sú predmetom testovania predbežnej akceptácie, aby sa overila čistota, identita, účinnosť a iné špecifické vlastnosti. Tie, ktoré nespĺňajú naše náročné požiadavky, vraciame s písomným vysvetlením. Každý rok odmietame mnohé dodávky ingrediencií. V konečnom dôsledku, vedie táto horlivosť k produktom, ktorým môžete dôverovať a ktoré sú správne vyhodnotené.

Podpora a služby.
Tak ako vy, aj my chápeme, aké dôležité je poskytovať popredajné služby. Všetci pracovníci spoločnosti NOW berú spokojnosť našich zákazníkov veľmi vážne. Či už ide o sledovanie zásielky počas prepravy, odozvu na otázky o našich produktoch, alebo poskytovanie rád o výžive, sme skutočne hrdí na to, že poskytujeme takúto úroveň služieb a podpory. Zlatým pravidlom spoločnosti NOW, ktorým sa riadime už od chvíle, keď sme naplnili našu prvú fľašu je : Robte iným to, čo chcete aby oni robili vám. A ako vám mnohí naši zákazníci promptne potvrdia, od tohto záväzku sme neodbočili.

Bystrá myseľ posilňuje zdravý život.
Je ťažké ohodnotiť zamestnancov spoločnosti NOW len niekoľkými slovami, hlavne preto, že
každá osoba prináša so sebou svoj jedinečný prínos pre naše poslanie. Zamestnancov spoločnosti NOW vyberáme na základe ich nadšenia pre dokonalosť, pracovitosť, čestnosť a poskytovanie služieb. Naši zamestnanci sú životnou silou na základe ktorej organizácia NOW neustále napreduje a zároveň sú jedným z najhodnotnejších zdrojov spoločnosti. Vzhľadom na ich oddanosť máme najnižšiu úroveň fluktuácie v odvetví a už tri roky získavame ocenenia ako jedna z najlepších 101 spoločností v Chicagu, pre ktoré sa oplatí pracovať. Koniec koncov sú to práve naši ľudia, vďaka ktorým sú produkty NOW® najpopulárnejšie na svete.Naše technické oddelenie v súčasnosti zamestnáva viac ako 70 odborníkov na riadenie a zabezpečenie kvality, vrátane 4 vedeckých pracovníkov, 1 doktoranda a 12 absolventov magisterského a inžinierskeho štúdia; všetci títo odborníci sa zasadzujú za presnosť nášho dôkladného výrobného procesu. Môžete si byť istí, že od chvíle, kedy k nám suroviny dorazia, až do chvíle kedy sú naše výrobky odoslané, je pri každom kroku prítomné riadenie/ zabezpečenie kvality spoločnosti NOW.

Najmodernejšia technológia.
Spoločnosť NOW investovala milióny dolárov a nespočetné hodiny, aby získala moderné, presné vedecké zariadenia. Takto máme možnosť zisťovať prítomnosť kontaminantov na merateľných úrovniach, čoho mnohí iní nie sú schopní. Táto technológia v spojení s talentovanými, špičkovými profesionálmi, ktorí jej dávajú život, umožňuje spoločnosti NOW poskytovať produkty zdravej výživy jedinečnej kvality.

Priekopnícka výroba.
Využívame špičkové najmodernejšie vybavenie a odborné znalosti mnohých oddelení na zabezpečenie výroby našich produktov tým najbezpečnejším a najefektívnejším spôsobom. Spoločnosť NOW každý rok vyrobí miliardy kapsúl a naplní milióny fliaš.

Ďalšie výrobné údaje:

  • Vysokoobjemové postupy
  • Nonstop výroba
  • Výroba tabliet, kapsúl, tekutín, práškov a balíčkov
  • Viac ako 500 zamestnancov
  • Miera chýb menej ako 0,02%

Prírodné a organické látky.
Ľudské telo je komplexným umeleckým dielom organických látok a nikdy nebolo určené na to, aby slúžilo ako továreň na spracovávanie syntetických chemikálií. Akokoľvek sa na to pozriete, prírodné je jednoducho lepšie. Preto sa spoločnosť NOW zaväzuje používať prírodné a organické ingrediencie, kedykoľvek sa dá. Pomocou vyhľadávania najlepších prírodných ingrediencií na tejto planéte budeme naďalej vyrábať produkty zdravej výživy, ktoré fungujú v súlade s prirodzenými chemickými procesmi ľudského tela.

Niektoré z vecí, ktoré v produktoch spoločnosti NOW® NENÁJDETE:

  • Bioinžinierske ingrediencie
  • Umelé farbivá
  • Hormóny
  • Nové syntetické chemikálie
  • Umelé sladidlá